Użytkowników online: 10
kulinaria

» Pizzeria ``Wrocław Nocą`` ...

Na kulinarnej mapie Wrocławia pojawiło się nowe kultowe miejsce dla amatorów nocnego podjadania. Wrocław Pizzeria Nocna to najlepsza pizza w atrakcyjnej cenie, a co najważniejsze dostępna przez całą noc na telefon.
Wrocław - nocna pizza W ofercie pizzerii nocnej we Wrocławiu znajdziesz 37 różnych, smakowitych pizz w dwóch wariantach - małej (33 cm) oraz dużej (45 cm). Ceny w pizzy nocnej zaczynają się już od 14,90 zł. Poza tym na plus są sosy. Jest ich aż 16 i kosztują od 2,50 do 4 złotych. Począwszy od ketchupu, czosnku, sosu słodko-kwaśnego, serowego, arabskiego, a kończąc na bazyliowym czy winegrecie. Dla fanek odchudzania do wyboru jest kilka sałatek za jedynie 10,90 zł. W pizzerii nocnej we Wrocławiu można zamówić też napoje takie jak Pepsi, Coca-Cola, Fanta, Sprite, V-Max oraz wodę i soki.

Jaka pizzę można zjeść w Pizzerii Nocnej we Wrocławiu?
Pizza jest wypełniona po brzegi dodatkami, które trzymają się ciasta. Ciasto jest chrupiące, miękkie, rozpływające się w ustach. Boki i spód nie są przypalone. Biorąc kawałek pizzy widać, że nie opada. Pieczarki są odparowane, dzięki czemu pizza nie jest wodnista. Lokal oferuje pizze tradycyjne takie jak margheritę, z pieczarkami, z szynką, z salami oraz o tajemniczo brzmiących nazwach wypełnionych po brzegi różnorodnymi dodatkami np. magic, szkibi-szkibi czy smakowy szał. Jeśli chcesz dołożyć swój ulubiony dodatek płacisz 3 zł lub 4 zł.

Promocje w Pizzerii Nocą
Pizzeria nocna we Wrocławiu oferuje atrakcyjne promocje. Studenci dostają na start 10 procent zniżki, a zamawiając sos, drugi masz gratis. Przy zamówieniu dwóch pizz można liczyć na dodatkową promocję. Jeśli Twoje zamówienie przekracza 60 złotych, to dowóz do 5 km masz gratis. Jeśli mieszkasz koło Pizzerii Nocnej dowóz będziesz mieć zupełnie za darmo (do 1 km).

Nocna pizza - jak zamówić?
Lokal znajduje się przy ul. Wirki i Wigury 5/3a we Wrocławiu. Zamawiać można pod numerem 509-921-320 lub 518-657-936 oraz poprzez stronę internetową pizzeriawroclawnoca.pl.

Nagroda Wprost Nagroda PC WORLD COMPUTER