Użytkowników online: 9
kulinaria

» Aromat świąt według Delecty ...

Korzenny aromat puszystego piernika, unoszący się w kuchni. Woń szarlotki o charakterystycznej, cynamonowej nucie… Tak pamiętamy z dzieciństwa zapach najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia. Dzięki nowym aromatom do ciast Delecta z limitowanej jesienno – zimowej oferty, bez trudu nasycisz dom słodkim zapachem świątecznej magii.

 Do sprawdzonego, babcinego przepisu na domowy piernik dodaj kilka kropel aromatu korzennego Delecta. Dzięki niemu ciasto, podawane od lat zyska nowy, zaskakująco wyrazisty zapach imbiru, cynamonu i wanilii. Możesz aromatyzować pierniczki na choinkę, imbirowe ciasteczka do kawy czy tradycyjne, korzenne herbatniki.

 Smakoszom ciast z jabłkami Delecta poleca aromat szarlotkowy. Tradycyjne jabłeczniki na kruchym spodzie, drożdżowe strucle jabłkowe udadzą się jak nigdy. Aromat szarlotkowy doskonale sprawdzi się także, jako dodatek do racuchów, jabłkowych musów i marmolad, a nawet deserów.

Aromaty do ciast korzenny i szarlotkowy Delecta są dostępne w sezonowej, limitowanej ofercie, od połowy października br. Cena pojedynczego flakonika to 1,15 zł.

 

Produkt:  Aromat do ciast – korzenny

                 Aromat do ciast - szarlotkowy

 

Producent:    Rieber Foods Polska SA

                        www.delecta.pl

Sugerowana cena detaliczna  1,15 zł


Nagroda Wprost Nagroda PC WORLD COMPUTER