Użytkowników online: 9
kulinaria

» Rozgrzewająca herbata z kardamonem Ahmad Tea London ...

PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ NA JESIENNE I ZIMOWE CHŁODY

Herbata z kardamonem? Oczywiście! Kardamon w wielu krajach jest bardzo popularną przyprawą (np. w Skandynawii dodaje się go nawet do codziennego pieczywa, dzięki czemu nabiera charakterystycznego smaku i zapachu).

Doskonale znamy kawę z kardamonem, ale warto wiedzieć, że również herbata zyskuje na smaku, gdy dodamy do niej szczyptę tej magicznej przyprawy. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia proporcja.

Jeśli zatem zapragniemy skosztować naprawdę dobrej, gatunkowej herbaty z kardamonem, warto przyjrzeć się bliżej ofercie Ahmad Tea London.

 

Ceylon Cardamon (cejlońska herbata z kardamonem) marki Ahmad Tea London to wykwintna herbata z wysokich wzgórz Cejlonu, o złotawej barwie i subtelnym smaku, teraz ze szczyptą kardamonu.

 

Wystarczy sięgnąć po torebkę i zalać wrzącą wodą (najlepiej mineralną). Parzymy 3-5 minut i już po chwili delektujemy się doskonałym napojem na każdą porę dnia. Można podawać z mlekiem bądź rozkoszować się czystym smakiem bez dodatków. Prawdziwa uczta dla smakoszy, smacznego!

  

Nazwa: Ceylon Cardamon (cejlońska herbata z kardamonem)
Marka: Ahmad Tea London Opakowanie zawiera 100 torebek, waga netto 200 g tj. w każdej saszetce aż 2 g herbaty,
cena ok. 17,99 zł


Nagroda Wprost Nagroda PC WORLD COMPUTER